Nie jesteśmy firmą – to jest pierwsza rzecz, o jakiej chcemy powiedzieć. Jesteśmy ludźmi, którzy posiadają różne umiejętności i doświadczenia. Połączyło nas jedno (no, właściwie dwie rzeczy, ale o miłości do alkoholu otwarcie nie mówimy ;-)) – wiara, że wspólną pracą i zaangażowaniem stworzymy z Alkowiki kompedium wiedzy o alkoholu; że stworzymy miejsce, które ludzie chętnie będą odwiedzać i zostawiać tutaj coś od siebie (komentarze, recenzje, oceny, artykuły).

Poczytaj o nas więcej

Zachęcamy do współpracy

Nie odnosimy żadnych korzyści z pracy nad tym serwisem, oprócz frajdy, dlatego zależy nam na znalezieniu osób, które wsparłyby nasz serwis swoim piórem, pomysłami i zaangażowaniem. Jeśli uważasz, że idealnie do nas pasujesz i należy Ci się miejsce w naszej Redakcji – napisz do nas.

Trzon Alkowiki stanowią:

alkowiki maciek

MACIEK – wszystko pił i wszystko najlepiej wie; taki typ szefa, który śmieje się tylko ze swoich dowcipów; niby taki wielki kozak, ale wystarczy 6 piw, a zamienia się w misia tuli-tuli i gania wtedy różowe jednorożce.

Ulubione alkohole: browar, ale nie gardzi też mocniejszymi trunkami (gin i rum)

Czym się na Alkowiki zajmuje:
 rządzeniem, tester alkoholi; SEO, SEM, analityka internetowa

alkowiki celina

CELINA – pijaczka-psuja; wszystkiego już w życiu próbowała, Komandosy dębowym zapijała; po alkoholu nabiera gracji hipopotama, a jej śmiech na drugiej półkuli powoduje tsunami i niepłodność u pand.

Ulubiony alkohol: piwo, po prostu piwo

Czym zajmuje się na Alkowiki: psuciem; copywriting, content marketing, social media

Redaktorzy wspomagający:

PMaziAlexa Trachim, Katarzyna Chudzik, GinewraVance (Natalia), Igor Wigor, Julia Polańska

Najaktywniejsi użytkownicy:

muniekndru, mr.shot, monks, Kamila, amar11, Langdon, wodzionkajoorass, tekiller

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *